23
بهمن

دیوارنوری

دیوارنوری چیست ؟


دیوارنوری یک دیوار سبک مرئی با طراحی بصری جذاب و یک فعالیت ساده و در عین حال چالش برانگیز برای کاربر است. دیوارنوری از پالس های نور برای برانگیختن حرکات هدفمند استفاده می کند و فعالیتی سرگرم کننده ای را به کاربران ارائه می دهد که عصب، عضله و تمرکز را بهبود می بخشد. این بازی برای همه سنین و سطوح توانایی جذاب است و دیوارنوری را به گزینه ای مناسب برای بازی های تناسب اندام تبدیل می کند.

این بازی  یک جاذبه عالی برای باشگاه ها، سالن های ورزشی ، پارک، مراکز تفریحی،مدارس ، المان های شهری و … است.  تی وال پلاس مدلی است که طراحان برای موارد پزشکی و توانبخشی طراحی کرده اند که نیازهای بالا را به عنوان یک ابزار آموزشی در زمینه درمان و توانبخشی برآورده می کند. دیوار نوری از پالس های نور برای برانگیختن حرکات هدفمند استفاده  و عملکرد سرگرم کننده ای را به کاربران ارائه می دهد . استفاده از حداکثر 15 رنگ مختلف، ترکیب عملکردهای متفاوت را ممکن می سازد.

بازی دیوارنوری

مشخصات

  • طراحی فشرده در حین استفاده به فضای کمتری نیاز دارد
  • گزینه های نصب روی دیوار
  • چندین رنگ نور فلورسنت موجود (قرمز، سبز، آبی و ترکیبی)
  • اسپیکر برقی قابل اتصال برای پخش صداهای فردی
  • تابلو امتیازات
  • قابل استفاده در ابعاد و طرح های مختلف

این محصول برای همه ی طیف های سنی و توانایی قابل استفاده است و تجربه ای سرگرم کننده و همه جانبه را ارائه می دهد. نبرد کامل 1v1 با دو چالش منحصر به فرد.

مزایا

از مزایای دیگر این بازی به موارد زیر میتوان اشاره کرد :

  • ایجاد هیجان و تقویت تعامل اجتماعی.
  • استفاده از آن برای همه سنین بسیار آسان است. با گزینه بازی به صورت انفرادی یا دو نفره، برای مهمانی ها و رویدادها ایده آل است.
  • چراغ های چشمک زن و صداهای هیجان انگیز، دیوارنوری را به سرعت به نقطه کانونی در محل های برگزاری شما تبدیل کرده است. شما با سفارشی کردن این محصول با لوگو و رنگ‌های خود، محصولی منحصر به فرد خواهید داشت.

سرعت و چابکی خود را تست کنید.

سریع، سرگرم‌کننده و اعتیادآور! دیوارنوری شرکت‌کننده را به چالش می‌کشد تا در زمان موردنظر به هر تعداد که ممکن است اهداف نورانی را بزند. امتیازات سپس به تابلوی امتیازات ارسال می‌شوند و افراد برتری رقابتی خود را نشان خواهند داد!

با تعدادی از حالت‌های مختلف بازی، ما می‌توانیم برای هر گروه سنی یا مهارتی پاسخگو باشیم، به این معنی که این تجربه می‌تواند در مجموعه‌ای از رویدادها مانند شرکت‌ها، فعالیت‌های مدرسه، باشگاه ها و غیره قرار بگیرد.

هیجان و سرعت دیوارنوری در میان بزرگسالان و کودکان به طور یکسان خوشحالی و هیجان به همراه دارد!

دیوار نوری توسط آریانور در یک قاب فولادی ضد زنگ مرتب بسته بندی شده است، نصب و بسته بندی سریع و آسان است. با قابلیت افزوده شدن به دیوار یا ایستادن، فضای شما را شلوغ نمی کند!

شما می توانید دیوارنوری (twall) را متناسب با نیازتان، در ابعاد و طرح های مختلف سفارش دهید. با ما تماس بگیرید و آماده پذیرش تجربه ای باشید که شبیه هیچ چیز دیگری نیست!