برش لیزر لوله و پروفیل مشهد

برش لیزر لوله

 

لوله های فلزی در صنایع مختلف از کارخانجات و تاسیسات گرفته تا صنعت مبلمان و تزیینات کاربرد بسیار فراوانی دارند. با ظهور تکنولوژی های جدید به خصوص برش لیزر لوله، فصل جدیدی از تولید محصولات مبتنی بر لوله ایجاد شده است.

امروزه با پیشرفت در زمینه لیزر، برش لیزر لوله و پروفیل با دقت بسیار بیشتر و سرعت بالاتر بدون پلیسه‌های اضافی نسبت به روش‌های دیگر صورت می‌گیرد.

فرآیند برش لیزر لوله

فرآیند برش لوله با لیزر همانند برش لیزر ورق می باشد. تنها تفاوت، حرکت لوله بوسیله یک سیستم روتاری می باشد تا اشعه لیزر با توجه به طرح مورد نظر بر روی لوله تابانده شود و مراحل برشکاری لوله را انجام دهد.از آنجا که لوله به صورت سه بعدی و حول محوری روتاری درحال گردش می باشد دقت برش لوله بسیار بالا بوده و برش لیزر لوله دقیقا مطابق طرح و با دقت ۰.۱ میلی متر صورت می گیرد.

مزایای برش لیزر لوله

یکی از مهمترین مزیت های استفاده از خدمات برش لیزر لوله، دقت و همچنین تمیزی کار می باشد. علاوه بر این شما هیچ گونه محدودیتی برای برش لوله نخواهید داشت و هر طرح برش  لیزری را می توانید اجرایی کنید.

همچنین پرت و دور ریز کار در برش لیزر لوله بسیار پایین بوده چرا که می توانید هنگام طراحی حداکثر استفاده را از متریال لوله برای تولید ببرید.

دستگاه برش لیزر لوله قابلیت برش لیزر لوله آهن، برش لیزر لوله استیل با ابعاد های مختلف و ضخامت های مختلف را دارا می باشد.

مجموعه متالایت با دارا بودن دستگاه برش لیزر لوله؛ این امکان را به شما می دهد تا لوله آهن و لوله استیل را با قطر 22 سانتی متر برش دهید.

برش لیزر لوله (روتاری)

برش لیزر پروفیل 

 

مقاطع پروفیل و قوطی آهن جز پرکاربرترین محصولات فلزی در صنایع مختلف می باشد.

یکی از چالش های اساسی در تولید محصولات بر پایه پروفیل و قوطی، برشکاری آن می باشد. جدیدترین و نوین ترین روش برشکاری این محصول ؛ برش لیزر پروفیل و قوطی می باشد.

فرآیند برش لیزر پروفیل 

فرآیند برش پروفیل با لیزر همانند برش لیزر لوله می باشد. برشکاری لیزری با گردش پروفیل حول محور روتاری و تابانده شدن لیزر بر روی سطح مقطع پروفیل صورت می گیرد.

از آنجا که قوطی به صورت سه بعدی و حول محوری روتاری درحال گردش می باشد دقت برش قوطی بسیار بالا بوده و برش لیزر پروفیل دقیقا مطابق طرح و با دقت ۰.۱ میلی متر صورت می گیرد.

مزایای برش لیزر پروفیل 

  • دقت بسیار بالای برش لیزر پروفیل طبق طرح مورد نظر
  • تمییزی محل برش
  • برش لیزر پروفیل بدون هیچ محدودیتی در طرح
  • کاهش پرت و دور ریز کار در برش لیزر پروفیل
  • امکان برش لیزر قوطی آهن و برش لیزر قوطی استیل
  • امکان برش لیزر پروفیل با مقطع ۱ سانتی متر تا ۲۲ سانتی متر
  • امکان انواع برش، فارسی بر، سوراخکاری و …
  • برش لیزر لوله و پروفیل مشهد با متالایت

برخی از نمونه کارهای متالایت (برش لیزر لوله و پروفیل مشهد)