خدمات برش لیزر فلزات متالایت(روتاری مشهد)

خدمات برش لیزر فلزات متالایت


استفاده از تکنولوژی برش لیزر برای برش فلزات در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارد. ساخت و تولید انواع قطعات تزیینی، قطعات استیل، قطعات فولادی به جهت مصارف در صنایع مختلف می‌تواند از جمله دیگر قابلیت‌های تکنولوژی برش لیزر محسوب شود. برش لیزر فلزات علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه، دقت بسیار بالایی دارد و امکان ساخت و تولید قطعات بسیار پیچیده باکیفیت با کمک این تکنولوژی به راحتی امکان پذیر می‌باشد. با کمک تکنولوژی برش لیزر فلزات، دیگر نیازی به ساخت قالب برای برش ندارید؛ همچنین در برش لیزر فلزات ضایعات بسیار کمی ایجاد می‌شود.
برش لیزر فلزات، با به وجود آوردن امکان ساخت و تولید طرح‌های متنوع و پیچیده، با کمال دقت، سرعت، ظرافت، کیفیت و همچنین هزینه پایین تولید انقلابی در صنعت بوجود آورده که به یکی از محبوب‌ترین تکنولوژی‌های برش فلزات تبدیل شده است.

مجموعه متالایت با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه ، امکان برش لیزر را برای ورق ، لوله و پروفیل (روتاری مشهد) ارائه می نماید. احترام و توجه به نیازهای مشتری همواره در مجموعه در راس کار قرار گرفته و برای محقق شدن این امر از پرسنل مجرب و متعهد جهت راحتی در سفارش خدمات برش لیزر استفاده می نماییم. و برای بهبود رضایت بیشتر مشتریان تمام تلاش خود را به کار میگیریم. برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما روی تماس با ما کلیک کنید.

خدمات متالایت:


متالایت با ارائه باکیفیت ترین خدمات برش لیزر فلز (روتاری مشهد) آماده همکاری با شما است، خدمات ما شامل :

ورق تا ضخامت 15 میلیمتر

برش لوله با قطر 22 سانتی متر

برش پروفیل تا ابعاد 22*22 سانتی متر

ارائه خدمات طراحی و مهندسی با نرم افزار  Solidworks

دقت بالای برش

تحویل به موقع سفارش

روتاری مشهد

روتاری مشهدبرش پروفیل مشهد

آدرس: مشهد، ابتدای خین عرب، بین کشاورز 7 و 9 ، دور میدان
تماس: 09153504420